Ideálne miesto pre pokojný život

Vyberte si slnkom zaliaty pozemok na ktorom si vychutnáte pokojný a pohodlný život. Slnovrat Residence vás očarí tichým a príjemným prostredím charakteristickým pre naturel Podunajskej nížiny. Príjemným a nemenej dôležitým doplnkom rezidenčnej štvrte je kvalitný verejný priestor a výborná občianska vybavenosť.

Harmonické prepojenie s prírodou

Podunajská nížina je jedno z najmagickejších území na Slovensku. Úrodná rovina na ktorej sa darí faune a flóre je po celý rok zaliata slnkom. V Slnovrat Residence zažijete dokonalé prepojenie s prírodou a načerpáte energiu na každú výzvu.

Kvalitný verejný priestor

V Slnovrat Residence sa budete vždy tešiť na návrat domov. V polouzavretom rezidenčnom areáli zabezpečíme výsadbu verejnej zelene a výstavbu komfortných chodníkov a ciest. Preto čas so svojimi najbližšími strávite s príjemným pocitom pohodlia a bezpečnosti.

Výborná občianska vybavenosť

V Slnovrat Residence budete mať všetky dôležité služby poruke. Priamo v rezidenčnej štvrti bude k dispozícii detské ihrisko, športové ihrisko ako aj základné služby. V obci Andovce nájdete poštu, supermarket, reštaurácie, kostol i materskú školu.